منشور اخلاقی شرکت

بدانید كه حوائج مردم از جمله نعمت‌های خداوند بر شماست؛ پس باید با این نیازمندان با ملال و خستگی برخورد نكنید.
امام حسین(ع)
آن رقابتی که در میان مردم مقبولیت و مشروعیت دارد، رقابت برای خدمت به مردم است.
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

با استعانت از ذات اقدس باریتعالی و در سایه عنایات خاص ائمه اطهار (علیهم السلام) به‌ویژه حضرت صاحب الامر (عج) و تحیت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در راستای اصول، اهداف و برنامه‌های شرکت تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین مدیران و كاركنان شركت با ایمان به اراده خالق هستی و در جهت حفظ منافع ملی و پاسداری از كرامت انسانی، خود را پایبند به منشور اخلاقی شركت تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین مطابق مفاد زیر می‌دانند:
1- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین، ظاهر، رفتار و سلوك‌شان دربرگیرنده بهترین خصلت‌ها بوده و با تأسی از رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدای گلگون‌ کفن انقلاب اسلامی، الگویی عینی برای همگان خواهند بود.
2- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین موظف‌اند فضای کار را با تقویت روحیه کار گروهی، نگرش مثبت همدلی صادقانه، همکاری خالصانه و تبادل تجارب به محیطی سالم، پویا، جذاب، دوستانه و صمیمانه در چارچوب مقررات، شئون و سلسله مراتب اداری تبدیل نماید.
3- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین با رعایت نظم، آراستگی، وقت‌شناسی و مسئولیت‌پذیری آماده پذیرش همگان در دفاتر خود می‌باشند.
4- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین، کار تیمی و بینش سیستمی به‌منظور دستیابی به همیاری و هم‌افزایی را سرلوحه کار خویش قرار داده‌اند.
5- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین بر این باورند كه مبنای ارزیابی فعالیت‌های آنان نظرات و میزان رضایت مشتریان است.
6- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین دریافت هرگونه انتقاد، نظر یا پیشنهاد از سوی متقاضیان را ارج نهاده و از آن به‌عنوان زمینه‌ساز رشد و ارتقاء برنامه‌های شركت استقبال می‌كنند.
7- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین موظف به رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار شركت می‌باشند.
8- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین به جایگاه شرکت و رعایت الزامات، ملاحظات، نقش‌ها و مسئولیت‌های قانونی در رابطه با تمامی عوامل ذیربط و ذینفعان شرکت توجه كامل دارند.
9- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین از تسلیم مدارک و اسناد به اشخاصی که حق دریافت ندارند، جداً خودداری نموده و رازداری و عدم افشاء اسناد و مدارک محرمانه را وظیفه شرعی خود می‌دانند.
10- معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین موظف‌اند از منابع و امکانات شرکت استفاده بهینه نموده و در جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت اصل صرفه‌جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد همت گمارند.
معاونان، مدیران و كاركنان شركت
تعاونی کوشاگران عرصه اقتصاد مبین در نهایت امیدوارند خدمت صادقانه و تلاش بی‌دریغ هریک از آنان منجر به افزایش خودباوری، استقلال، اعتماد مردمی و در نهایت شکوفایی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب به‌عنوان برترین نظام بشری تا تجلی مدینه فاضله نبوی(ص) و در حکومت مهدی(عج) گردد. انشاء الله.

 راهنمای سایت